Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNGHÄST, barngunga, trä, 1900-talets första hälft, hembyggd av delvis äldre delar, L ca 109 cm
Skador: Renoverad och kompletterad, maskhål
732671
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här