Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNGHÄST, barngunga, trä, 1900-talets första hälft, hembyggd av delvis äldre delar, L ca 109 cm

Skador: Renoverad och kompletterad, maskhål

732671

2020-02-03