Edition Amour Fickur 14K 1890-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FICKUR, 14K, rödguld, 1890-tal, manuellt urverk, ankargång, mineralglas, innerlock i gulmetall, ornerat boettlock, serie nr. 5720, diam ca 46 mm, vikt ca 69.1 g, läderpåse medföljer
Klockkedja modell manglad Pansar medföljer,18K, rödguld, bredd ca 3.5 mm, längd ca 46 cm, bruttovikt ca 16.0 g inkl hakar i gulmetall
Bruksslitage. SAV garanterar ej funktionen.
732692
2020-02-09