Edition Amour Fickur 14K 1890-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FICKUR, 14K, rödguld, 1890-tal, manuellt urverk, ankargång, mineralglas, innerlock i gulmetall, ornerat boettlock, serie nr. 5720, diam ca 46 mm, vikt ca 69.1 g, läderpåse medföljer

Klockkedja modell manglad Pansar medföljer,18K, rödguld, bredd ca 3.5 mm, längd ca 46 cm, bruttovikt ca 16.0 g inkl hakar i gulmetall

Bruksslitage. SAV garanterar ej funktionen.

732692

2020-02-09