Edition Amour Fickur 18K 1890-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 18K, rödguld, 1890-tal, manuellt urverk, mineralglas, ornerat boettlock, inre lock gulmetall, diam ca 35 mm, vikt ca 36.4 g

Fickur silver medföljer

Slitage. Emaljbortfall. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

732697

2020-02-09