Edition Amour Fickur 18K 1890-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 18K, rödguld, 1890-tal, manuellt urverk, mineralglas, ornerat boettlock, inre lock gulmetall, diam ca 35 mm, vikt ca 36.4 g
Fickur silver medföljer
Slitage. Emaljbortfall. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
732697
2020-02-09