Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, sannolikt Danmark, stomme i teak, på hjul, 2 lådor vid sarg, höjd ca 65, 75x43 cm

Smärre slitage

732703

2020-02-12