Edition Amour Certina armbandsur 14K 1980-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 1980-tal, 14K, rödguld, quartzverk, plexiglas, datum, senare halvstel länk doublé ej original, ref nr. EOL115.9199.65, diam ca 33 mm

Bruksslitage. Glas med spricka. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

732709

2020-02-09