Edition Amour Certina armbandsur 14K 1980-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CERTINA, armbandsur, 1980-tal, 14K, rödguld, quartzverk, plexiglas, datum, senare halvstel länk doublé ej original, ref nr. EOL115.9199.65, diam ca 33 mm
Bruksslitage. Glas med spricka. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.
732709
2020-02-09