Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLAV ANKER HESSEN, soffa, modell 1666, P.I. Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal, betsad bok samt mahognyfaner, randig klädsel, längd ca 115, sitthöjd ca 40 cm
Smärre slitage
732771
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här