Olav Anker Hessen soffa

Olav Anker Hessen soffa
Olav Anker Hessen soffa
Olav Anker Hessen soffa
Olav Anker Hessen soffa
Olav Anker Hessen soffa
Olav Anker Hessen soffa
Olav Anker Hessen soffa
Olav Anker Hessen soffa

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLAV ANKER HESSEN, soffa, modell 1666, P.I. Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal, betsad bok samt mahognyfaner, randig klädsel, längd ca 115, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

732771

2020-02-06