Olav Anker Hessen soffa
Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OLAV ANKER HESSEN, soffa, modell 1666, P.I. Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal, betsad bok samt mahognyfaner, randig klädsel, längd ca 115, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
732771
2020-02-06