Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
IKON, madonna med kristusbarnet, delvis förgylld riza i bleckplåt, lackerat oljetryck,1900-talets första hälft, Ryssland, ca 22 x 18 cm
Slitage
732786
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här