Ikon 1900-tal

Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal
Ikon 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IKON, madonna med kristusbarnet, delvis förgylld riza i bleckplåt, lackerat oljetryck,1900-talets första hälft, Ryssland, ca 22 x 18 cm

Slitage

732786

2020-03-01