Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA JOHANSSON-PAPE (1907-1989), takarmaturer, 1 par, Stockmann Orno 1950-tal, vitlackerad plåt, höjd ca 106 cm
Slitage
732791
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här