Lisa Johansson-Pape Stockmann Orno

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA JOHANSSON-PAPE (1907-1989), takarmaturer, 1 par, Stockmann Orno 1950-tal, vitlackerad plåt, höjd ca 106 cm

Slitage

732791

2020-02-06