Soffbord Svensk fur

Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur
Soffbord Svensk fur

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, furu, 1950-tal, droppformad skiva, tre svärtade ben, brännmärkt Svensk fur, höjd ca 51, 88x47 cm

Slitage

732810

2020-02-06