Dior axelväska sent 1900-tal

Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal
Dior axelväska sent 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIOR, handväska Street Chic Columbus, grågrön bomullssmärting, skinn, monogramtextil, mässingsdetaljer, sent 1900-tal

Bruksslitage, någon fläck

732815

2020-03-01