Soffbord teak 1960-tal

Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, fanerat i teak, 1960-tal, med utdragsskiva, höjd ca 58, 126x65 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

732820

2020-02-06