Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, fanerat i teak, 1960-tal, med utdragsskiva, höjd ca 58, 126x65 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
732820
2020-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner