Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
THURE MALMBERG (Åland, 1894-1968): "Käringsund", signerad och daterad T Malmberg 1946, olja på duk, ca 59x39 cm
Zustandsbeschreibung
732822
2020-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner