A. Lagerström kopia efter Bruno Liljefors

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

A. LAGERSTRÖM (1900-tal): Fällande gäss, kopia efter Bruno Liljefors, signerad och daterad A Lagerström 1940, olja på duk, 50x85 cm

Skador, hål i duken

732833

2020-02-03