Klubbat för:
7 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, sk clubfåtöljer, 1900-talets andra hälft, klädda med läder, djuphäftade ryggar, sitshöjd 46, höjd 74 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
732843
2020-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner