Clubfåtöljer

Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, sk clubfåtöljer, 1900-talets andra hälft, klädda med läder, djuphäftade ryggar, sitshöjd 46, höjd 74 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

732843

2020-02-18