Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-tal, höjd ca 15, diameter 17,5 cm
Nagg
732854
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här