Mortel med stöt kolmårdsmarmor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-tal, höjd ca 15, diameter 17,5 cm

Nagg

732854

2020-02-05