Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KISA / GIISA (färdskrin), 1700-tal, samearbete, trä, oval form, skuren dekor, höjd 24, 67x35 cm, nyckel medföljer
Slitage, svår att öppna
732857
2020-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här