Inge Schiöler
2020-02-04
732886
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): skogsbryn, 1969, signerad Inge Schiöler, 255/360, färglitografi, 49x39 cm