Inge Schiöler

Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler
Inge Schiöler

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): skogsbryn, 1969, signerad Inge Schiöler, 255/360, färglitografi, 49x39 cm

732886

2020-02-04