Henri Marc bordsur

Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur
Henri Marc bordsur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MARC, bordsur, ca 1880, rokokostil, Paris, Frankrike, stomme i förgyllt och mörkpatinerad mässing, krönt med en figurin av en sittande dam, höjd ca 36 cm, nyckel och pendel finns

Bruksslitage, ej funktiontestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel och pendel finns, lös dekordel medföljer

732888

2020-02-04