Helmi Sjöstrand oljemålning

Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELMI SJÖSTRAND (Finland 1864-1957): Motiv från Anacapri, signerad Helmi Sjöstrand, datering a tergo 1923, olja på duk, ca 44x55 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

732917

2020-02-06