Johannes Andersen Soffbord
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord med utdragbara skivor i vardera kortsida, förkromat stålunderrede, 1960-tal, skiva fanerad i jakaranda, höjd 51, 160x70 cm.
Cites-intyg finns i utlämningen.
Slitage
732930
2020-02-03