Johannes Andersen Soffbord

Johannes Andersen Soffbord
Johannes Andersen Soffbord
Johannes Andersen Soffbord
Johannes Andersen Soffbord
Johannes Andersen Soffbord
Johannes Andersen Soffbord

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord med utdragbara skivor i vardera kortsida, förkromat stålunderrede, 1960-tal, skiva fanerad i jakaranda, höjd 51, 160x70 cm.
Cites-intyg finns i utlämningen.

Slitage

732930

2020-02-03