Edition Amour Vas möjligen Alexandre Bigot

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, omkring 1900, möjligen Alexandre Bigot, undersidigt monogramsignerad AB, glaserat stengods, ljus färgställning, höjd ca 25 cm

Fotring med nagg/ glasyrbortfall.

732945

2020-02-09