Dekorelement/gjutform

Dekorelement/gjutform
Dekorelement/gjutform
Dekorelement/gjutform
Dekorelement/gjutform
Dekorelement/gjutform
Dekorelement/gjutform

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

DEKORELEMENT, allmoge, möjligen gjutform, omkring 1800-talets andra hälft, skuren dekor med motiv av figurer, längd ca 55 cm

Bruksslitage

732955

2020-02-13