Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
DEKORELEMENT, allmoge, möjligen gjutform, omkring 1800-talets andra hälft, skuren dekor med motiv av figurer, längd ca 55 cm
Bruksslitage
732955
2020-02-13