Biskvidocka

Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BISKVIDOCKA Märkt 21, möjligen Gebrüder Kühnlenz, Tyskland, 1890-tal, huvud av bidkvi, insatta ögon i glas, öppen mun, kropp av massa, längd ca 20 cm

Zustandsbeschreibung

en skadad arm, åldersrelaterat slitage

732957

2020-02-10