Biskvidocka
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BISKVIDOCKA Märkt 21, möjligen Gebrüder Kühnlenz, Tyskland, 1890-tal, huvud av bidkvi, insatta ögon i glas, öppen mun, kropp av massa, längd ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
en skadad arm, åldersrelaterat slitage
732957
2020-02-10