Biskvidocka

Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BISKVIDOCKA omkring 1900, okänd tillverkare, märkt med stjärna på bröstplåt, huvud samt bröstsköld av biskvi, insatta ögon i glas, öppen mun, stoppad kropp i läder, händer av biskvi, längd ca 30 cm

fingrar med nagg, åldersrelaterat slitage

732962

2020-02-10