Biskvidocka
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BISKVIDOCKA omkring 1900, okänd tillverkare, märkt med stjärna på bröstplåt, huvud samt bröstsköld av biskvi, insatta ögon i glas, öppen mun, stoppad kropp i läder, händer av biskvi, längd ca 30 cm
fingrar med nagg, åldersrelaterat slitage
732962
2020-02-10