Harald Salomon 3 dlr

Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr
Harald Salomon 3 dlr

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

HARALD SALOMON, 3 dlr, Rörstrand, 2 skålar i form av snäckor, tillhörande kvinnofigurin / sjöjungfru, grönglaserade, samtliga stämplade, höjd på figurin ca 36,5 cm diameter på skålarna ca 26,5

Smärre slitage, smula missfärgningar i glasyren

732964

2020-02-06