Biskvidocka

Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka
Biskvidocka

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BISKVIDOCKA Trol Simon & Halbig, märkt 152, tysk tillverkning, 1910-tal, huvud av biskvi, insatta blundögon i glas, öppen mun, ledad kropp av massa, längd ca 55 cm

åldersrelaterat slitage

732965

2020-02-10