Biskvidocka
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BISKVIDOCKA Trol Simon & Halbig, märkt 152, tysk tillverkning, 1910-tal, huvud av biskvi, insatta blundögon i glas, öppen mun, ledad kropp av massa, längd ca 55 cm
åldersrelaterat slitage
732965
2020-02-10