Emaljarbeten

Emaljarbeten
Emaljarbeten
Emaljarbeten
Emaljarbeten
Emaljarbeten
Emaljarbeten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

EMALJARBETE, (2 dlr) 1900-talets första hälft, i form av en guldfisk och en hund med liten boll, längder ca 8-4,5, höjder ca 4-3 cm

Smärre slitage

732967

2020-02-07