Armand Marseille biskvidocka
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMAND MARSEILLE Biskvidocka, modell 390, tysk tillverkning början av 1900-talet, huvud av biskvi, insatta blundögon med ögonfransar, öppen mun, ledad kropp av massa, längd ca 58 cm
åldersrelaterat slitage
732972
2020-02-10