Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, 1900-talets mitt, hyllor samt skåpdel, fanerad i bl a björk, höjd ca 70 samt 125x35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

732980

2020-02-14