Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLA, 1900-talets mitt, hyllor samt skåpdel, fanerad i bl a björk, höjd ca 70 samt 125x35 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
732980
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här