Karmstol senempire

Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, senempire, bonad björk, skuren dekor, svarvade framben, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, lagning

732991

2020-02-04