Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND "Ett år i Sverige" (1828-1926), 6 st., porslin, 1800-talets mitt, polykrom dekor, "Leksand, Rättvik, Mora, Vingåker, Kiruna, Värend, guldkant, diameter ca 24 cm
Slitage
732997
2020-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här