Tallrikar Rörstrand

Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand
Tallrikar Rörstrand

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND "Ett år i Sverige" (1828-1926), 6 st., porslin, 1800-talets mitt, polykrom dekor, "Leksand, Rättvik, Mora, Vingåker, Kiruna, Värend, guldkant, diameter ca 24 cm

Slitage

732997

2020-02-04