Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets början, Karl Johan, låda i sargen, fanerad i mahogny, höjd ca 75, 59,5x44 cm

Smärre skador

733006

2020-02-04