Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOP samt FAT (3), 1800/1900-tal, stop Rörstrand med Karl XII på björnjakt, 2 fat med Moder Svea, bemålat porslin, stopets höjd ca 14 största fatets diameter 23 cm
Smärre slitage
733011
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här