Stop samt fat

Stop samt fat
Stop samt fat
Stop samt fat
Stop samt fat
Stop samt fat
Stop samt fat
Stop samt fat
Stop samt fat

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

STOP samt FAT (3), 1800/1900-tal, stop Rörstrand med Karl XII på björnjakt, 2 fat med Moder Svea, bemålat porslin, stopets höjd ca 14 största fatets diameter 23 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

733011

2020-02-06