Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
STOP samt FAT (3), 1800/1900-tal, stop Rörstrand med Karl XII på björnjakt, 2 fat med Moder Svea, bemålat porslin, stopets höjd ca 14 största fatets diameter 23 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
733011
2020-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner