Oidentifierad konstnär väggfält

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Musiken, sannolikt tidigare väggfält, olja på duk, ca 181x158 cm

Skador, lagningar, färgbortfall

733012

2020-02-04