Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG, Mugg "Krakel spektakel", modell LD, barnservis, mugg med två hänklar, stämplat med grönt i botten: GUSTAVSBERG, storlek, ca mått 7,8 x 14,5 x 9,2 cm. Tillkomstdatum: Prod. 1955 - 1970

Smärre slitage

733029

2020-02-04