Edition Amour Oris Artelier armbandsur 2000-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIS ARTELIER, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, liten separat sekundvisare, halvstel integrerad länk med fjärilsformat viklås original ref nr. 7582(75917592), ref nr. 7582/27-69268, kaliber ETA 2895-2, diam ca 40 mm, certifikat, manual, box med inredning, ytterkartong samt extra länkbitar medföljer

Lätt bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

733041

2020-02-09