Bengt Lindström litografier

Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier
Bengt Lindström litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008) (2): Figurkompositioner, signerade samt numrerade 80/200, färglitografier, ca 30x24 cm

Lös ram

733045

2020-02-03