Skulptur Baule
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, skuret trä, kvinnofigur, sannolikt Baule, Elfenbenskusten, omkring1900-talets mitt, höjd ca 31 cm
Kuntoraportti
Slitage, torrsprickor
733049
Päivämäärä:
2020-03-01