Hyllor

Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HYLLOR, 1950-tal, övre del med hyllor, nedre med skåp och hyllor, teak, höjd ca 175, bredd 85 samt djup 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

733079

2020-02-10