Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLOR, 1950-tal, övre del med hyllor, nedre med skåp och hyllor, teak, höjd ca 175, bredd 85 samt djup 40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
733079
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här