Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA 1900-talets mitt, med lådor, teak och rotfanér, höjd ca 99 bredd 120, samt djup 26 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

733080

2020-02-10