Bruno Mathsson & Piet Hein superellips
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, skiva i masurbjörk, förkromade spännben, etikettmärkt Fritz Hansen, ca 140x85 cm, höjd 52 cm
Smärre bruksslitage, repor, märken
733082
2020-02-03