Bruno Mathsson & Piet Hein superellips

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, skiva i masurbjörk, förkromade spännben, etikettmärkt Fritz Hansen, ca 140x85 cm, höjd 52 cm

Smärre bruksslitage, repor, märken

733082

2020-02-03